Zło w mediach

Wydawnictwo: Mediagrafika
8392027507
massmedia, wpływ, media
Cichousty

Książka stanowi próbę ujęcia zła w kategoriach aksjologii, ze szczególnym uwzględnieniem kontekstu medialnego, w którym zło jawi się jako "wartość medialna". Istotą treści jest namysł nad zjawiskiem fascynacji złem w środkach masowego przekazu. Autor dokładnie ana lizuje bardzo szeroko dyskutowane obecnie zjawisko, uwzgledniając jego filozoficzne korzenie. Autor przytacza liczne przykłady domin acji wartości negatywnych w mediach, dokładnie analizując ten stan rzeczy. Książka wyróżnia się interdyscyplinarnym charakterem i p owinna spotkać się z zainteresowaniem ze strony wszystkich, którzy zajmują się tematyką mediów, filozofią, socjologią, psychologią, pedagogiką, jak również nauczycieli i rodziców.

źródło opisu: http://www.ravelo.pl/zlo-w-mediach-jan-cetera,p1148360.html

źródło okładki: http://www.ravelo.pl/zlo-w-mediach-jan-cetera,p1148360.html