Zrywając z diabłem

Wydawnictwo: SPDC Publishing Co.
firma
LubimyCzytać

Własna firma, luksusowy apartament z widokiem na morze i świetna pensja. Jest idealnie, a może być jeszcze lepiej... Zrywając z diabłem jest pierwszą w Polsce powieścią biznesową osadzoną w realiach społeczno-politycznych Polski ostatnich lat. I opartą na faktach. Motywem przewodnim jest pytanie, czy w dzisiejszym świecie można prowadzić czysty, uczciwy biznes oparty na wartościach i...

Motywem przewodnim jest pytanie, czy w dzisiejszym świecie można prowadzić czysty, uczciwy biznes oparty na wartościach i poszanowaniu drugiego człowieka.

Książka dostępna jest na stronie: www.zrywajaczdiablem.pl

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

grazynagz | 2016-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2016

Ebook bardzo wciągający, na czasie: spory polityczne, ataki terrostyczne a to wszystko wplecione w słodki romans .. małżeństwa :), świetnie się czyta, ale trudna książka. przerażające sposoby manipulacji przez szefa, mobbing… jednocześnie świetne poczucie humoru tego samego“ czarnego charakteru” czyli Johna...
Zrywajac z diablem to na prawdę mocna powieść, cieszę się że w końcu Polacy też wzięli się za pisanie. Męczą już mnie zagraniczne powieści rozbieżne z tym co się dzieje na naszym podwórku.

MoznaPrzeczytac | 2017-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2017

Będąc osobą młodą, poznającą realia pracy w wielkim mieście, nie mogłem się wręcz doczekać przeczytania książki pod tytułem „Zrywając z diabłem”. Na jej okładce możemy przeczytać, że jej „motywem przewodnim jest kwestia, czy w dzisiejszym świecie można prowadzić czysty, uczciwy biznes, oparty na poszanowaniu drugiego człowieka”. Uśmiechnąłem się pod nosem, czytając to zdanie. No bo właśnie, czy dziś można prowadzić taki biznes? Jaką cenę można zapłacić za sukces? I czy nie okaże się ona ostatecznie zbyt wysoka?

Pełna recenzja książki na stronie:

Malgosiajeroni | 2017-08-11
Przeczytana: czerwiec 2017

Dobra lekcja dla każdego młodego wilczka i wilczycy..
czyta się w jeden wieczór, nie można się oderwać.

Bardzo ciekawa powieść. Aktualna i dająca do myślenie.
Szkoda, ze końcówka się urywa, inaczej była by 10 tka za mądrość przekazu,
no chyba ze będzie druga część.

Jurekk986 | 2017-01-28

Zaciekawiła mnie ta pozycja, powieść biznesowa!? Co to za gatunek, Przez ebooka przeleciałem w 2 dni, książka za 40 zł !? Nie dzięki wole na kompie taniej.
Czyta się płynnie, wciąga, fajne dialogi takie z codziennego życia, książka na czasie. Ale tu koniec pozytywów!
Po paru rozdziałach uderzyło mnie, ze to jakaś propaganda proPISowskich misiewiczow, kościół, bóg , bla bla. Żona dzieci.
Wszystko staroświeckie i nudne. Szczerze to właśnie John, czyli czarny charakter powieści zrobił na mnie wrażenie. Cwany, bogaty, obyty a świecie, podróżnkl ale czy diabeł to bym polemizował.
Daje 6/10 ze wzgledu na dialogi i "flow", ale za propagandę katolicka dałbym 1.

Katarzyna | 2017-04-22
Przeczytana: kwiecień 2017

Historia wielkich pieniędzy, znajomości, bogactwa, ale też ciemnych interesów. Dużo odniesień do religii, ale mają one swój sens. Bardzo aktualna i świetnie się ja czyta.

marg2002 | 2018-02-19
Justyna | 2017-06-10