The Lighthouse

Cykl: Adam Dalgliesh (tom 13)
angielski

British master James\ s 13th Adam Dalgliesh mystery, like its two predecessors, The Murder Room (2003) and Death in Holy Orders (2001), focuses at first on a hostile character who threatens to shatter

Lina | 2016-04-08

To jedna z tych książek, które odłożyłam natychmiast po przeczytaniu z myślą, że ju nigdy nie chcę do niej wracać, tak była przygnębiająca. A jednak pewnie znowu ją przeczytam - wiadomo, jak to w najlepszych powieściach P.D. James, intryga jest fascynująca, język nie ma sobie równych, tło obyczajowe ciekawie zarysowane. Tylko potem trzeba przeczytać coś na poprawę humoru, na przykład nowo odkrytą Polę Andrus.

Agata | 2013-11-06

Kryminał, który nie spełnia swojego "celu najwyżeszgo" to kryminał słaby. A The Lighthouse niestety nie może się poszczycić tymi najważbniejszymi cechami - nie wciąga czytelnika, nie fascynuje, właściwie to jest nudny i nawet specjalnie nie zaskakuje. Wg mnie - nie warto.

nulla | 2016-04-04
Ragana | 2016-03-30