Testy osobowościowe. Poradnik dla ubiegających się o pracę

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Test na superpracownikaRozpracuj i chytrze obejdź testy rekrutacyjneNie wpadaj w psychologiczne pułapkizdobądź przewagę podczas rozmowy kwalifikacyjnejCenne źródło informacji również dla psychologów pracy i specjalistów ds. HRJak Cię widzą, tak Cię zatrudniająMasz odpowiednie wykształcenie. W swoim zawodzie jesteś specjalistą albo znajdujesz się na najlepszej drodze, by nim zostać. Kwalifikacje są Twoim sprzymierzeńcem. Rozmowa rekrutacyjna też nie powinna sprawiać Ci problemów. Czyha jednak na Ciebie pewna pułapka, w którą możesz wpaść jak śliwka w kompot test osobowościowy. Psychologowie od lat łamią sobie głowy, by stworzyć testy, które odsłonią przed pracodawcą Twój prawdziwy charakter. Jesteś o krok od wymarzonej pracy. Nie ryzykuj i nie pozwól, by test był sprytniejszy od Ciebie.Dowiedz się, czego oczekuje od Ciebie pracodawca oraz jakie pytania może zadawać w świetle prawa, a które są zabronione. Sprawdź zestaw cech wymaganych na Twoim wymarzonym stanowisku pracy. Poznaj sztuczki i kruczki ekspertów oraz techniki istotnie polepszające wyniki testów. Przekonaj się, jakich metod przyszły szef używa do badania Twojej osobowości. Niech psychologia stanie się Twoim orężem. zaprezentuj się jako pracownik doskonały. Mistrzowskie zdawanie testówTestowanie zdolności przywódczych oraz przedsiębiorczości.Sprawdzanie umiejętności radzenia sobie ze stresem.Weryfikacja Twojej uczciwości i sumienności.Sondowanie osobowości podczas rozmowy kwalifikacyjnej.Rozpoznawanie pytań podchwytliwych.Przykłady testów i odczytywanie ich wyników.

rox | 2014-10-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Biznes