Żar

Wydawnictwo: Świat Książki
White Hot
83-7391-770-5
śmierć, despota, morderstwo, śledztwo

Sayre Lynch jest wziętą projektantką wnętrz w San Francisco. Zerwała wszelkie kontakty z rodziną, zmieniła nazwisko. Na wiadomość o samobójstwie brata, po dziesięciu latach powraca do znienawidzonego Destiny i despotycznego ojca, de facto rządzącego miasteczkiem. Gdy okazuje się, że Danny prawdopodobnie został zamordowany, rozpoczyna prywatne śledztwo, brzemienne w skutki dla wszystkich.

Marzin | 2012-03-14
Przeczytana: 14 marca 2012

Powiem tak: fajna książka choć nie powala na kolana, brak w niej wartkiej akcji. Ale od początku wiadomo o konflikcie i nienawiści córki do ojca i czyta się z ciekawości co za wielkie mroczne tajemnice skrywa ta bogata rodzina.

Iwon222 | 2015-05-12

Sandra Brown świetnie miesza co to lubię a mianowicie romans i kryminał więc tu mnie nie zawiodła i ją polecam :))

paulina3869 | 2013-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2013

Brown dobra jak zawsze. Wciąga tak, że czyta się jednym tchem. Zaskakujące zakończenie. Gorąco polecam :)

sygin | 2015-12-19
Przeczytana: 19 czerwca 2015

Ostatnio czytam dużo książek pani Brown, choć upodobałam sobie raczej te z wątkiem sensacyjnym czy kryminalnym. Od samych romansów trzymam się z daleka i szczerze żałuję, że autorka poświęca im aż tyle swojej twórczości. Z drugiej strony nie ma w tym nic dziwnego, ma ona bowiem spory talent do oddawania targających bohaterami emocji. W przypadku "Żaru" emocje towarzyszą skompilowanym relacjom jakie panują w rodzinie głównej bohaterki.
Sayre Lynch tak bardzo chciała odciąć się od swojej wpływowej rodziny, że zerwała z nią wszelki kontakt a nawet zmieniła nazwisko. Teraz jednak powraca do małego miasteczka by wziąć udział w pogrzebie brata. Cichy i wrażliwy nigdy nie spełnił oczekiwań charyzmatycznego ojca, podobnie jak ona. To co jednak na pierwszy rzut oka uznano za samobójstwo okazuje się morderstwem, a Sayre czuje, że tylko dociekając prawdy może oddać porzuconemu bratu sprawiedliwość. By dopiąć swego będzie musiała przeciwstawić się nie tylko ojcu, ale ściągnie na siebie także...

orbitka_ | 2011-04-19
Przeczytana: marzec 2011

Świetna kobieca lektura. Kryminał, detektywistyczna akcja w połączeniu z kryminałem, czego chcieć więcej? Książkę czyta się bardzo szybko. Akcja jest wciągająca nie ma czasu na nudę.

palalela | 2015-07-30
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 30 lipca 2015

Tyle było w tej książce morderstw (i współczesnych bohaterom, i dużo, dużo wcześniejszych), że naprawdę trudno było wpaść na to, kto kogo zabił. Na szczęście przy końcu wszystko się wyjaśnia. Bardzo wciągająca lektura, polecam.

Manuskrypt1 | 2012-01-10
Na półkach: Przeczytane, Interedujące

Nie jest nadzwyczajna, ale jak taka obojętna. Jak większość jej książek, bardzo dobrze skonstruowany świat przedstawiony, ale mnie nie wciągnęła. Podobał mi się jedynie nastrój i klimat.

Lilja | 2014-01-30
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 30 stycznia 2014

fajna, lubię jej książki z motywem kryminalnym, a do tego dobry romans :) dobrze się czyta.
Ciekawa intryga, dobre dialogi, polecam.

Agnieszka | 2011-06-19
Przeczytana: 18 czerwca 2011

Agnieszka | 2013-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2013

Nie jest to nic odkrywczego, ale dość wciąga. Zakończenie potrafi zaskoczyć w pewnej kwestii. Czytając nie przewidzi się wszystkiego. Polecam