Jaką wolność przynosi Jezus Chrystus

Wydawnictwo: Cef Press
religia
Tommi

Co naprawdę znaczy, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym? Co znaczy, ze jest Synem Człowieczym? Jaką wolność naprawdę przyniósł nam Syn Boży? W jaki sposób mogę w tej wolności prawdziwie żyć. Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedź w tej książce. Wspaniała lektura i dobra pomoc również do studiowania Biblii w grupach domowych. Książka zawiera 90 stron i ma wiele odniesień do Pisma...

znajdziemy odpowiedź w tej książce.
Książka zawiera 90 stron i ma wiele odniesień do Pisma Świętego.
„Chrystus wyzwolił nas, abyśmy w tej wolności żyli. Stójcie więc niezachwianie i nie poddawajcie się znowu pod jarzmo
niewoli”. Gal.5,1

źródło opisu: http://sklep.dkteam.pl/?2,pl_jaka_wolnosc_przynosi_jezus_chrystus

źródło okładki: http://sklep.dkteam.pl/?2,pl_jaka_wolnosc_przynosi_jezus_chrystus

Tommi | 2016-11-12
Na półkach