Koło czasu. Przewodnik po sadze Roberta Jordana

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The World of Robert Jordan's the Wheel of Time
Koło czasu, przewodnik, companion

Fascynujący przewodnik po świecie sagi Roberta Jordana, jednym z najpopularniejszych cykli fantasy w historii gatunku. Kronika odwiecznych zmagań z władcą zła, zwanym Czarnym, kompilacja wiedzy na temat mitologii, geografii, socjologii i historii Jordanowskiego świata, wyczerpujące bestiarium i leksykon sprzymierzeńców Ciemności, nieznane legendy, nowe fakty i zapowiedź wydarzeń, które w cyklu dopiero nastąpią - Koło Czasu to lektura obowiązkowa dla każdego fana twórczości Jordana i miłośnika literatury fantasy.

źródło opisu: zysk.com.pl

źródło okładki: zysk.com.pl

Darek | 2013-12-11

Przydatne kompendium informacji o świecie Koła Czasu, szczególnie że jest tego sporo i ta książka to miejsce gdzie zawsze można zajrzeć i wspomóc swoja zawodną pamięć

sowidyl | 2016-10-22
Jolanda | 2016-05-04