Otaku numer 58 (luty 2016)

Wydawnictwo: Studio JG
manga, anime, japonia
czasopisma
MałaAnia

Przed Wami najnowszy numer magazynu „Otaku”! Jako że w lutym wypadają walentynki, postanowiliśmy w tym numerze ugryźć temat miłości z wielu stron. Na dzień dobry serwujemy uroczą i zabawną komedię szkolną „Bestia z ławki obok”. Ale miłość to nie same romanse! O potwornych konsekwencjach zadzierania z kobietami będziecie mogli poczytać w nowej części cyklu „Szklakiem duchów i potworów”. Ale miłość bywa też ślepa i zabawna – tym razem w „Top 10” czeka na Was zestawienie najdziwniejszych par jakie pojawiają się w mangach i anime, a artykuł „Fani, którzy kochają za bardzo” na pewno przywoła uśmiech na wielu twarzach. Nauczymy się również wyznawać miłość w języku japońskim. Kilka słów powiemy także o mangowej erotyce. Żebyście się jednak nie znudzili tematem, w środku czeka masa tekstów w żaden sposób nie związanych z miłością – trochę o chuliganach, trochę o najszybszych japońskich pociągach, lekka nutka grozy, mangowe podsumowanie 2015 roku i wiele, wiele innych niespodzianek.

W środku jak zwykle czekają na Was dwa ogromne plakaty, jeden z serii „HAGANAI – Nie mam wielu przyjaciół”, zaś drugi z mangi „Servamp”!

źródło opisu: Studio JG, 2016

• Kości proroka
  • Nowe niebo
  • Detonator
  • Aru Shah i koniec czasu
  • GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.
  • Chłopiec z klocków

7,83 (6 ocen i opinii)
Aru Shah i koniec czasu
Roshani Chokshi

8 (1 ocen i opinii)
GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.
Magdalena Witkiewicz , Joanna Zagner-Kołat , Marzena Grochowska

9,38 (13 ocen i opinii)