Bóg i ewangelia sprawiedliwości

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
The God and the Gospel of Righteousness
religia
TeaBooksLover

Wierzysz w Boga? Świetnie, ale sama wiara nie wystarczy. Nie wierzysz w Boga? OK, ale powiedz mi, w jakiego boga nie wierzysz. David Pawson wymaga, stawia niełatwe pytania, zmusza do refleksji i ponownego odczytania znanych wersetów biblijnych i nie unika odpowiedzi. Momentami szokuje: Czy Bóg kocha bezwarunkowo? Skąd w ogóle taki pomysł? A wszystko w sposób logiczny, prosty i wyczerpujący. ...

Wierzysz w Boga?
Świetnie, ale sama wiara nie wystarczy.
Nie wierzysz w Boga? OK, ale powiedz mi, w jakiego boga nie wierzysz.

I to jest to! Czytelnik po tej lekturze z pewnością nie pozostaje obojętnym. Otwiera oczy ze zdumienia, buntuje się, a w końcu – sięga po Pismo święte, by sprawdzić, czy rzeczy naprawdę tak się mają. A to już pierwszy krok do zmiany życia, tak przecież koniecznej na drodze zbawienia.

źródło opisu: https://vocatio.com.pl/pl/p/Bog-i-ewangelia-sprawiedliwosci/969

źródło okładki: https://vocatio.com.pl/pl/p/Bog-i-ewangelia-sprawiedliwosci/969