Baśniowy teatrzyk. Kopciuszek

Wydawnictwo: Wilga
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
pozostałe
emik84

Seria książeczek, dzięki którym każde dziecko może stworzyć własny teatrzyk!

Wewnątrz tych bajecznie kolorowych książeczek znajdują się elementy, dzięki którym można stworzyć własny teatrzyk. Dekoracje, postaci, scenariusz a nawet bilety! Wystarczy wycisnąć, przećwiczyć role i zaprosić widzów. Gwarantowane brawa i wiele godzin wyśmienitej zabawy!

źródło opisu: Wilga

źródło okładki: Wilga

emik84 | 2016-11-10

Pod tym właśnie tytułem kryje się interesujący zestaw, w skład którego wchodzi najprawdziwszy w świecie teatr do złożenia, bohaterowie bajki wraz ze strojami i innymi ważnymi scenicznymi rekwizytami, bilety oraz karty z tekstem bajki. Wszystko to znajduje się na kartonowych arkuszach i dlatego aby rozłożyć teatrzyk trzeba wyrwać każdy jego element w miejscach do tego przygotowanych. Scenę stanowi okładka książki, która po wyrwaniu i rozstawieniu prezentuje się bardzo realistycznie. Jest kurtyna i sporo miejsca dla aktorów. Dla nich przygotowane są też odpowiednie stroje. Przebierają się oczywiście na idąc bal. Jest tu też kilka dodatkowych rekwizytów jak przybory Kopciuszka do sprzątania. Jest też scenografia. Pierwsza znajduje się już jako element sceny a w zanadrzu są dwie dodatkowe. Ustawiamy je w miarę postępu akcji. Oczywiście ważnym elementem zestawu są ponumerowane kartki z tekstem. Jedna osoba wciela się w rolę narratora i odczytuje tekst a dialogi odgrywają aktorzy. Warto...

Na półkach