MMA Fighter. Walka

Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka
Cykl: MMA Fighter (tom 1)
Wydawnictwo: Kobiece
Worth the Fight
śmierć, romans, walka, MMA,
ew_cia

Inne wydania

ZAWODNIK MMA – WSPÓŁCZESNY GLADIATOR UWODZĄCY NIESKOŃCZONYMI POKŁADAMI TESTOSTERONU Okazuje się, że w życiu profesjonalnego fightera walka może mieć różne znaczenia. Nico Hunter dochodzi do wniosku, że ta pełna adrenaliny, rozgrywana w klatce nie może równać się z wewnętrznymi zmaganiami z… samym sobą. Spokojna Elle prowadzi nudne, ustatkowane życie. Dobrą pracą i gustownie urządzonym...

Spokojna Elle prowadzi nudne, ustatkowane życie. Dobrą pracą i gustownie urządzonym mieszkaniem wynagradza sobie monotonię życia. Facet, z którym spotyka się już nieco ponad dwa lata nie dostarcza jej żadnych wrażeń, ale tak jest bezpieczniej. Stateczniej. Gruby mur, który przez lata budowała wokół swego serca, pozostaje nienaruszony. I dobrze. Przeszłość kobiety jest wystarczającym dowodem na to, co może się wydarzyć, jeżeli straci się kontrolę.
Wszystko zmienia się w dniu, w którym seksowny zawodnik MMA wchodzi do biura Elle. Okazuje się, że wytatuowany, umięśniony fighter wniesie niemałe emocje do poukładanego życia pięknej prawniczki.

ELEKTRYZUJĄCA POWIEŚĆ, KTÓRA WYWOŁA ROZKOSZNY DRESZCZYK EMOCJI I ROZBUDZI CHĘĆ NA NUTKĘ SZALEŃSTWA

źródło opisu: www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: www.wydawnictwokobiece.pl

kryminalnakuchnia | 2016-11-25
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, New Adult

Na książkę Vi Keeland trafiłam przez przypadek i nie wiązałam z nią żadnych nadziei, a już bynajmniej nie na na dobrze spędzone popołudnie.

Ku mojemu zdziwieniu strony jakby same zaczęły się przewijać, a zaciekawienie wzrastało z minuty na minutę.

I niby prosta historia trójkąta miłosnego, z przewidywalnym od samego początku zakończeniem, a jednak nie.
To historia miłosna z demonami przeszłości w tle.
Historia, która pokazuję, że miłość to nie tylko zakochanie, ale przede wszystkim zaufanie i wsparcie drugiej osoby.

Autorka stworzyła kapitalnych, bardzo wyrazistych bohaterów oraz niepowtarzalny klimat.
Sprawiła, że Nico Hunter zostanie w mej pamięci na dłużej niż by się mogło wydawać.
Tym z Was, którzy lubią historię w stylu Abbi Glines, Jay Crownover czy Belle Aurora gorąco polecam.

Marzena | 2017-04-07
Na półkach: Przeczytane, Strata czasu
Przeczytana: 06 kwietnia 2017

Przeczytajcie tytuł.
I jeśli nie chcecie się zawieść, rozczarować, czuć wszechogarniającego znużenia - poprzestańcie na tym.
Nie ruszajcie treści!
Mając na względzie gatunek literacki tegoż "dzieła" i fakt, że główny bohater ma być zawodnikiem MMA oddajcie się wyobraźni i popuśćcie wodze fantazji, a uwierzcie mi!!! wyobraźnia podpowie wam dużo bardziej emocjonujące obrazy. Bardziej realistyczne, ekscytujące, gorętsze od tych, które funduje autorka.
Ja niestety nie poprzestałam na tytule ( a właśnie on niesamowicie przykuł moją uwagę) i dlatego moje rozczarowanie jest przeogromne!
Na pierwszy rzut oka widać, że pani Kelland nie ma bladego pojęcia o mieszanych sztukach walki, a jej książka nosi taki tytuł, bo spodobał jej się skrót - to jedyne racjonalne wytłumaczenie.
Jak głosi opis - główny bohater to "współczesny gladiator" - większej bzdury nie słyszałam, natomiast bohaterka za każdym razem udowadnia, że jest totalną kretynką, która wydaje z siebie okrzyki zdumienia na wieść o...

Kasiek | 2017-04-28
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 24 kwietnia 2017

Krzykliwy opis tej książki dawał nadzieję na ekscytującą lekturę. Oczekiwałam wciągającej fabuły, wywołującej skrajne emocje, nieprzewidywalnych zwrotów akcji, no i gorących scen łóżkowych. W rezultacie doszukałam się tylko tego ostatniego. Niestety książka wydała mi się mdła. Niby fajnie napisana i przyjemnie się ją czyta, ale z czasem to nie wystarcza. Brakuje jakiegoś spektakularnego zwrotu akcji. Poza tym zbyt wiele w niej „słodyczy”, a za mało „pazura”. Relacje między głównymi bohaterami nie targają emocjami czytelnika, a przy dość schematycznej i przewidywalnej fabule na to chociaż liczyłam.
Książka może wydałaby mi się bardziej interesująca, gdybym wcześniej nie miała do czynienia z tyloma jej podobnymi. Być może w innym momencie oceniłabym ją pozytywniej.

Na książkę "Worth the fight" Vi Keeland trafiłam przez przypadek i nie wiązałam z nią żadnych nadziei, a już bynajmniej nie na na dobrze spędzone popołudnie.

To historia miłosna z demonami przeszłości w tle.

Meggie | 2017-03-24

MMA to bardzo brutalny sport. W trakcie walki wiele może się wydarzyć. Potrzeba siły charakteru, odwagi i ogromnej samodyscypliny by w takim sporcie osiągać dobre wyniki. Jedna walka może sprawić, że wszystko zaczyna wyglądać inaczej i zmienia znaczenie, o czym przekonał się Nico Hunter. Mężczyzna nie potrafi pogodzić się z przeszłością. Gdy poznaje Elle, piękną i elegancką prawniczkę prowadzącą dosyć schematyczny i poukładany tryb życia, wraca cząstka tego, kim kiedyś był. Czy to wystarczy by pozytywniej spojrzeć w przyszłość? Czy dwie tak różne osoby mogą znaleźć wspólny język?

Do tego typu literatury podchodzę dosyć ostrożnie. Stała się dosyć popularna, lecz moje poprzednie próby czytania książek z tego gatunku często kończyły się fiaskiem. Co jakiś czas ponawiam próby i z takim przekonaniem sięgnęłam po tę powieść. Jak wypadła?

Z początku poznajemy Elle i jej życie. Kobieta pod otoczką kontroli skrywa mroczny sekret, który niestety nie daje spokoju. Nie pomaga dobra praca,...

Jestem totalnie zachwycona tą książka i zakochana w Nicu Hunterze, który jest słodszą wersją Brodiego Eastona z "Gracza". Bardzo przyjemnie się czytało. Całkowicie przeżywałam to co działo się w książce (zwłaszcza walki). Polubiłam wszystkich bohaterów (oczywiście najbardziej Nica). Było tu wszystkiego po trochu: humoru, dramatu, gorącej miłości i happy endu. Jeśli ktoś jeszcze nie zna historii Elle i Nica to zachęcam po sięgnięcie po tę książkę bo naprawdę warto.

książek: 1982
monishka90 | 2014-11-27
Przeczytana: 26 listopada 2014

Elle od dłuższego czasu spotyka się z Williamem. Wydaje się, że jest im dobrze, ale czegoś jej brakuje. Pewnego dnia do kancelarii w której pracuje przychodzi William z nowym klientem, który chce zerwać umowę. Nico wydaje się znajomy, ale nie wie skąd. Elle w końcu rozpoznaje w nim zawodnika MMA. Była na jednej walce w życiu i była to ostatnia walka Nica...
Nico jest zachwycony długonogą prawniczką, która rozgrzewa jego krew. Chce w końcu zapomnieć o przyszłości i pójść na przód. Stawia sobie za cel zdobycie i utrzymanie Elle przy sobie. Nico w końcu decyduje się na powrót do klatki, otrzymuję propozycje walki o tytuł z nieznanym przeciwnikiem. Umowa bardzo go niepokoi, bo zawiera karę za przerwanie walki nie tylko dla niego, ale i dla trenera. Dopiero tydzień przez planowaną walką poznaje przeciwnika i doznaje szoku, Elle robi wszystko by rozwiązać umowę, ale nie jest w stanie znaleźć luki.
Oboje muszą w końcu zmierzyć się z przeszłością. Czy istnieję szansa na szczęśliwe...

Martoonia | 2015-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2015

Nico i Elle – na zewnątrz zwykli ludzie, żyjący z dnia na dzień, pracujący, spotykający się z ludźmi, z rodzinami, mający swoją teraźniejszość i przeszłość. Ale właśnie ta przeszłość powoduje, że rzeczywistość jest zgoła inna, po odrzuceniu tej zewnętrznej otoczki odnajdujemy kobietę i mężczyznę, którzy cierpią, rozpamiętują, ciągle szukają odkupienia i wybaczenia samemu sobie. Ogólnie po przeczytaniu Real Katy Evans mam nieco słabość do bohaterów – wojowników ;) ogólnie jak dla mnie Worth The Fight tamtej historii nie pobije, ale plasuje się wysoko ;) może nieco za szybko i za łatwo akcja rozwija się na samym początku, ale cała reszta nie pozostawia nic do życzenia. Historia emocjonalna, ciekawa i wciągająca. W stu procentach polecam

Natalia | 2017-04-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 06 kwietnia 2017

Z twórczością VI Keeland spotkałam się po raz pierwszy czytając, "Gracza" i nie było, to udane spotkanie. Mimo, to postanowiłam sięgnąć po kolejną książkę jej autorstwa: "MMA Fighter. Walka". Pchnęła mnie do tego głównie ilość pozytywnych opinii i wysokich ocen tejże książki. I cóż po raz kolejny okazało się, że w moim odczuciu jest, to książka słaba, bardzo przewidywalna. Niczym mnie nie zaskoczyła. Nie zaintrygowała mnie i czytałam ją, aby skończyć, a nie, żeby dowiedzieć się co będzie dalej. Nie tak powinno być! A sama końcówka, to już totalny banał. Jak na taką tematykę (MMA) ta książka powinna być pełna siły, emocji, przyciągania - ja tego nie odczuwałam przez, to, że tego nie ma.
Elle i Nico, to para w, której on ma być siłą, a ona spokojem. A w sumie, to Elle wykazuje się większą odwagą i determinacją.
Jedna postać, którą w jakiś sposób polubiłam, to przyjaciółka głównej bohaterki, Regina.
Zero jakiejkolwiek akcji. I, to ciągłe "skarbie, skarbie". A zakończenie...

majka94 | 2016-02-21
Na półkach: Przeczytane, 2016, Zrecenzowane
Przeczytana: 21 lutego 2016

Długo zastanawiałam się co napisać o tej książce. Jak dla mnie dość przewidywalna. Czyta się ją bardzo szybko, ale momentami naprawdę mnie nudziła.

Elle to młoda pani prawnik, z nie małym bagażem przeszłości do udźwignięcia. Nico zawodnik MMA również boryka się z wydarzeniami z przed trzynastu miesięcy. Oboje pochodzą z innych światów, ale gdy w końcu się spotykają od razu wybucha między nimi pożądanie.

Czytałam inne książki gdzie tematyką było MMA i były znacznie lepsze niż ta. W tej książce zabrakło mi dreszczyku emocji. Czegoś co wcisłoby mnie w fotel. Bohaterowie są słabo wykreowani przez co jakoś nie potrafiłam się z nimi zżyć.