Oczami dos gringos. Kuba i Kolumbia

Cykl: Oczami dos gringos (tom 2)
Wydawnictwo: Sorus
9788365419248
Oczami Dos Gringos, Kuba, Kolumbia
MuMin84

Mówi się, że Kuba to wyspa jak wulkan gorąca. Autorzy, tytułowi dos gringos, w swojej drugiej już książce, ukazują czytelnikowi całą prawdę o kraju kontrastów, gdzie słońce i muzyka przeplatają się z walką o byt. Książka przenosi czytelnika również do Kolumbii, gdzie Autorzy przeżywają barwne przygody, połączone z lekcją historii i kultury kraju, aktualnie zżeranego przez szeroko rozwiniętą...

Książka przenosi czytelnika również do Kolumbii, gdzie Autorzy przeżywają barwne przygody, połączone z lekcją historii i kultury kraju, aktualnie zżeranego przez szeroko rozwiniętą przestępczość, a zwłaszcza walkę karteli narkotykowych o dominację.

Alicja Kubiak i Jan Kurzela, w drugiej odsłonie Oczami Dos Gringos, bezlitośnie demaskują stereotypy na temat dwóch krajów Ameryki Środkowej i Południowej.

źródło opisu: Sorus, 2016

źródło okładki: Sorus, 2016