Topowa Dycha. 100 faktów, 10 kategorii, najlepsze, szokujące informacje, o których nie mieliście pojęcia

Wydawnictwo: Znak
literatura faktu
sylwia

#TopowaDycha do czytania Znany Youtuber prezentuje ranking najciekawszych faktów. Jak myślicie, w którym kraju kobieta może zabić niewiernego męża? Dlaczego na jednej z norweskich wysp zakazano ludziom umierania? Czy Walt Disney na pewno został zamrożony? Poza tym, jeśli nie podejrzewaliście, że oczy Was oszukują, a objawem pewnej choroby może być chodzenie na czworakach i żucie trawy,...

#TopowaDycha do czytania

Znany Youtuber prezentuje ranking najciekawszych faktów.

Jak myślicie, w którym kraju kobieta może zabić niewiernego męża? Dlaczego na jednej z norweskich wysp zakazano ludziom umierania? Czy Walt Disney na pewno został zamrożony? Poza tym, jeśli nie podejrzewaliście, że oczy Was oszukują, a objawem pewnej choroby może być chodzenie na czworakach i żucie trawy, koniecznie zajrzyjcie do #TopowejKsiążki

#TopowaDycha to ponad 100 najciekawszych, szokujących i zabawnych faktów z każdej dziedziny. Od ciekawostek historycznych, medycznych, kulinarnych po zjawiska przyrodnicze. To także #Top10 dla fanów gier komputerowych, Gwiezdnych wojen i kosmosu.

W #TopowejDyszce do czytania znajdziecie NOWE treści oraz poszerzone materiały z vloga.
Widzimy się na kolejnych stronach! #Piona

Topowa Dycha to najlepszy w Polsce kanał na YouTube w kategorii Edukacja. Śledzi go pół miliona fanów, a pojedyncze filmy mają prawie 1,5 mln wyświetleń.

źródło opisu: http://www.empik.com/topowa-dycha-100-faktow-10-ka...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/topowa-dycha-100-faktow-10-ka...»

KsiążkowaMucha | 2017-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2017

Książkę, a może raczej książeczkę pochłonęłam na raz. Jest to raczej zbiór bardziej lub mniej ciekawych faktów, z których część znałam, a część była dla mnie zupełną nowością. Język oczywiście nie jest wybitny, denerwują też moralne i drętwe pointy autora typu - "pijcie z umiarem". Jest to jedyna przeczytana przeze mnie pozycja napisana/stworzona przez youtubera/celebrytę i chyba nie bez powodu.
Jednak kupiłam ją, żeby namówić jednego z domowników do czytania w ogóle i myślę, że w tym celu "Topowa dycha" świetnie się sprawdzi - informacje podane w dwustronicowych rozdzialikach - jest szansa, że podstęp zadziała!
Inna sprawa, że kupiłam książkę w księgarni znak.com.pl z rabatem -74%, czyli poniżej 10PLN. Jednak cena na okładce to 32,90 PLN a to już jest proszę Państwa zupełne nieporozumienie!!!

Maynard | 2017-06-26
Przeczytana: 25 czerwca 2017

Książka, która wyrosła na kanwie akcji pt.:"Znani Youtuberzy piszą książki". Jeśli ktoś zna kanał, ogląda go namiętnie lub jest erudytą bądź posiada jako-taką wiedzę z zakresu popkultury, nauki i historii NIE znajdzie w książce NICZEGO dla siebie (no, może oprócz garstki błyskotliwych błahostek).
Z innej beczki - "Topowa dycha" to takie podsumowanie najciekawszych faktów z kanału, które może przydać się nastolatkom i młodzieży starszej, która lubi siedzieć "w sieci" i książek nie czyta. Jeśli w ten sposób sięgną po lekturę i podniosą, leżący kilometry PPM, poziom czytelnictwa w naszym kraju, to cześć i chwała autorowi.

książek: 2065
Czarnoskrzydła | 2017-12-13
Na półkach: Przeczytane, Moje:)
Przeczytana: 13 grudnia 2017

Zbiór fajnie napisanych ciekawostek ze świata w różnorodnej tematyce, super :)

Piodr123 | 2017-04-15

Ogromna dawka ciekawych faktów, dobra lektura na weekendowy odpoczynek

majorN | 2018-01-10
Tymon99 | 2017-09-24