Żeglarstwo dla dzieci

9788370206512
hobby, żeglarstwo
hobby
corn

"Żeglarstwo dla dzieci" to podstawowy podręcznik dla chcących pływać na Optymistach, najbardziej popularnych żaglówkach dla dzieci. Na takich właśnie jednostkach wielu późniejszych olimpijczyków rozpoczynało swoją żeglarską karierę. Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 8–15 lat, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z żeglarstwem. Dzięki dużej liczbie zdjęć i ilustracji treść jest...

Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 8–15 lat, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z żeglarstwem. Dzięki dużej liczbie zdjęć i ilustracji treść jest łatwa do zrozumienia, dzięki czemu książka idealnie nadaje się jako pierwszy podręcznik żeglowania.

Książka obejmuje m.in. takie zagadnienia jak: odpowiednie ubranie dla żeglarza, przygotowanie jachtu do wypłynięcia, bezpieczeństwo, a dla osób bardziej ambitnych również wskazówki: jak osiągać większe prędkości oraz przygotować się do regat.

Niezależnie od tego, czy chcesz żeglować dla przyjemności, ścigać się w regatach klubowych lub osiągnąć poziom olimpijski, z tą książką warto zacząć przygodę z żeglarstwem.

źródło opisu: http://almapress.com.pl/

źródło okładki: http://almapress.com.pl/