Męski dekalog czyli jak powstać z gleby

Wydawnictwo: Esprit
religia
corn

Dwaj mężczyźni: pierwszy – ceniony rekolekcjonista i były egzorcysta, który poznał oblicze zła i jeszcze większą moc dobra; drugi – ojciec, mąż, katolik, który zbudował dom, zasadził drzewo, ma dzieci i marzy o tym, by osiągnąć zbawienie. Wzięli na warsztat dekalog i postawili niepokojący temat: mężczyzna-katolik. Dwa światy, dwie odmienne drogi życiowe spotkały się w niezwykłej wymianie życiowych doświadczeń. Jej efektem są konkretne odpowiedzi na twardo postawione pytania: jak prawdziwy facet może podnieść się po upadku? I czy naprawdę jest dla niego miejsce w Kościele?

KS. MICHAŁ OLSZEWSKI – sercanin, rekolekcjonista, ewangelizator, misjonarz miłosierdzia. Dyrektor Grupy Medialnej Profeto.
PIOTR ZWORSKI – dziennikarz, od 15 lat żonaty, tato Filipa, Zuzi i Tomka.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/