Ziołowe skarby polskiej ziemi

Wydawnictwo: Esprit
zdrowie, medycyna
corn

Odkryj moc i zdrowie w roślinnych skarbach polskiej przyrody! Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, ze wielkie naturalne bogactwo dające zdrowie mamy na wyciagnięcie ręki. Niemal każda roślina kryje w sobie dobroczynne i lecznicze właściwości. W swojej książce doktor Monika Fijołek podpowiada, jak skutecznie i bezpiecznie korzystać z takich ziół jak: stokrotka pospolita, nagietek, majeranek...

Odkryj moc i zdrowie w roślinnych skarbach polskiej przyrody!

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, ze wielkie naturalne bogactwo dające zdrowie mamy na wyciagnięcie ręki. Niemal każda roślina kryje w sobie dobroczynne i lecznicze właściwości. W swojej książce doktor Monika Fijołek podpowiada, jak skutecznie i bezpiecznie korzystać z takich ziół jak: stokrotka pospolita, nagietek, majeranek ogrodowy, bluszczyk kurdybanek czy żywokost.
Poza szczegółowymi informacjami dotyczącymi działania, uprawy i leczniczych receptur przeczytamy tu także:
• o rodzajach wykorzystywanych roślin
• działaniu ziołowych „lekarstw”
• sposobach przyrządzania surowców zielarskich.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/