Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
6 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki
orchideaidea

Światowy bestseller, który odmienił życie milionów ludzi! Życie jest cudownym darem, który należy chronić i pielęgnować. Złość, rozgoryczenie, którymi się karmimy, zatrzymują proces ozdrowienia i rozwoju duchowego. 35 zasad spisanych przez psychoterapeutę Davida W. Schella, wspaniale zilustrowanych przez R.W. Alleya, może okazać się niezwykle pomocne w nauce wybaczania i pojmowaniu swojego...

Światowy bestseller, który odmienił życie milionów ludzi!

Życie jest cudownym darem, który należy chronić i pielęgnować. Złość, rozgoryczenie, którymi się karmimy, zatrzymują proces ozdrowienia i rozwoju duchowego. 35 zasad spisanych przez psychoterapeutę Davida W. Schella, wspaniale zilustrowanych przez R.W. Alleya, może okazać się niezwykle pomocne w nauce wybaczania i pojmowaniu swojego życia jako największego daru.

O przebaczaniu to kolejna po Bądź dla siebie dobry część z serii „Elfie pogotowie”, małych książeczek autoterapeutycznych, które podbiły serca czytelników na całym świecie. Polskie wydanie w tłumaczeniu wybitnego poety Ernesta Brylla i Marty Bryll.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-1607672-o-przebaczaniu

źródło okładki: https://bonito.pl/k-1607672-o-przebaczaniu

orchideaidea | 2016-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2016

Jakiś czas temu przeczytałam inną książkę z serii "Elfie pogotowie" i bardzo się rozczarowałam. Jednak niedawno, co prawda bez przekonania, sięgnęłam po powyższy egzemplarz elfich rad;) i tym razem nastąpiło miłe zaskoczenie.

Przebaczanie to sztuka sama w sobie i często nie jest łatwo się przemóc, również wtedy, gdy trzeba wybaczyć samemu sobie. Bywa, że trzeba czasu i zrozumienia, by odpuścić dawne żale i dokładnie tak jak wielokrotnie o tym napomknięto w tej książeczce, wybaczając cokolwiek i komukolwiek - największą przysługę wyświadczamy samemu sobie:).

Wszystkie te 33 porady wydają się niby powszechnie znane i proste, ale wcale nie tak łatwo je wdrożyć w życie.
Polecam:)!

Maison | 2018-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2018

Krótka książeczka, z kilkudziesięcioma myślami o przebaczaniu, do połknięcia w pół godziny, ale zostaje do przemyślenia na dłużej. Raczej jako prezent albo dodatek do przeprosinowych kwiatów.

Flor deLis | 2017-10-22
Marta | 2017-03-28