Sierpień

Okładka książki Sierpień Krzysztof Bizio
Okładka książki Sierpień
Krzysztof Bizio Wydawnictwo: Świat Literacki Seria: Biblioteka literatura piękna
Biblioteka
Świat Literacki
2006-01-01
2006-01-01

Okładka książki Trans/formacja. Dramat polski po 1989 roku. Antologia. Tom 2 Mariusz Bieliński, Krzysztof Bizio, Magdalena Fertacz, Jacek Kopciński, Dorota Masłowska, Marek Pruchniewski, Zyta Rudzka, Małgorzata Sikorska-Miszczuk, Andrzej Stasiuk, Wojciech Tomczyk, Michał Walczak, Przemysław Wojcieszek
Trans/formacja... Mariusz Bieliński,&...
Okładka książki Dialog, nr 2-3 / luty-marzec 2004 Erwin Axer, Anna Bednarska, Krzysztof Bizio, Tadeusz Bradecki, Deborah Brevoort, Marta Cabianka, Agata Chałupnik, Wojciech Dudzik, Justyna Golińska, Piotr Gruszczyński, Mirosław Kocur, Dea Loher, Paweł Miśkiewicz, Wiktor Osiatyński, Redakcja miesięcznika Dialog, Richard Schechner, Jacek Sieradzki, Marta Steiner, Kalina Zalewska, Danuta Żmij-Zielińska, Bartosz Żurawiecki
Dialog, nr 2-3... Erwin Axer, Anna Be...

W momentach, w których liczyłem na to, że właśnie coś zaczyna się ,,dziać”, że autor ,,dobiera” się do wnętrza bohaterów… dostawałem pstryczka w nos i reprymendę. Nienawidzę tego słowa a mimo wszystko w idealny sposób określa tę książkę - sympatyczna. Niezobowiązująca, lekko przestarzała forma… do kawy w pociągu, koniecznie w sierpniowe popołudnie.

Jakies to nijakie ale fajnie napisane. Psychoanaliza dorobkiewiczów.

Jakies to nijakie ale fajnie napisane. Psychoanaliza dorobkiewiczów.

• Seria Biblioteka [Świat Literacki]
  • Moja biblioteka