Broń krótka. Strzelanie bojowe i sportowe z pistoletu

Seria: Poza szlakiem
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
broń krótka, poradnik
corn

Broń krótka. Strzelanie bojowe i sportowe z pistoletu to bogato ilustrowany poradnik strzelecki skierowany zarówno do początkujących strzelców i pasjonatów strzelectwa, jak i praktyków – żołnierzy, policjantów i pracowników ochrony. W przystępny sposób przekazuje skondensowane informacje o broni, amunicji i balistyce, ze wskazaniem na pistolet automatyczny. Prezentuje najpopularniejsze w Polsce wzory pistoletów. Jest też próbą odpowiedzi na pytanie, jak dokonać trafnego wyboru pierwszej broni palnej. Uczy techniki strzeleckiej, tak w strzelectwie tarczowym jak i bojowym. Uzupełnienie poradnika stanowią rysunki, niemal 100 ćwiczeń i blisko 250 fotografii.

Prezentowana wiedza jest owocem ponad 30-letnich doświadczeń autora z bronią, jako zawodnika, instruktora strzelectwa i praktyka noszącego broń w służbie przez ponad 20 lat.

źródło opisu: http://wiedza.pl/

źródło okładki: http://wiedza.pl/

Chemik | 2017-11-17
Przeczytana: 16 listopada 2017

Pozycja dla praktyków.
Jeśli ktoś posiada własną broń lub chciałby ją kiedyś mieć- warto przeczytać.
Jeśli nie- nie ma sensu.

Walker | 2018-03-23
Przeczytana: 22 marca 2018