Fling

Fling
boss
angielski
acitland

I have a crush on my boss’ best friend. At least it’s not my brother’s best friend. Or my best friend’s brother. Or… never mind. It’s all pretty cliche. And worse? My boss’ best friend is his business partner. Which sort of makes him my boss too. Okay - it’s not sort of. It’s definite. Gabe Laurent is off limits. Totally off limits. Which is fine. I make do with my imagination. He’ll...

I have a crush on my boss’ best friend.
At least it’s not my brother’s best friend.
Or my best friend’s brother.
Or… never mind. It’s all pretty cliche.

Which is fine. I make do with my imagination. He’ll never know. Ever. Unless my work bestie passes me an eighties-style teen movie sex quiz during a meeting and I fill it out.

And it ends up in Gabe’s hands…

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/32502626-fling

źródło okładki: amazon.com

lulamae | 2018-02-12
Przeczytana: 06 lutego 2018

Fling to krótka nowelka uzupełniająca serię "Wrong".

W tomie drugim tej serii (o Evelyn i Sawyerze) było wspomniane o wątku Gabe'a i Sandry.

Sandra od dawna jest potajemnie zauroczona w Gabeie Laurencie - współwłaścicielu firmy w której pracuje. I chociaż to Sawyer jest jej bezpośrednim szefem, Sandra jako wzorowa pracownica uważa za wysoce niewłaściwie myślenie o nim w taki sposób.

Podczas jednej z prezentacji firmowych przyjaciel Sandry podsuwa jej ankietę - ankietę seksualną, aby zabić nudę podczas tego posiedzenia. Sandra wypełnia ją informacjami, ale nie spodziewa się, że podczas przerwy na lunch Gabe zbierze wszystkie inne ankiety firmowe, w tym tą seksualną.

I mimo, że Gabe zauważał wcześniej Sandrę to ta mała ankietka stała się dla niego przypieczętowaniem jego losu. Teraz chce sprawdzić jaka potrafi być Sandra pod tą powłoką idealnej, grzecznej kobiety.

No co mogę powiedzieć - jest to tylko krótka nowelka. Ciężko ocenia mi się takie dodatki, bo jak porównać to do...

acitland | 2016-11-05
Na półkach: Przeczytane, Po angielsku