Wielka tajemnica

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
6 (28 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
literatura piękna

Wielka gwiazda sceny, ekranu i telewizji, Geneva Jordan występuje teraz w Minnesocie, gdzie zgodziła się zaopiekować swoim trzynastoletnim siostrzeńcem, chłopcem z syndromem Downa, podczas gdy jego rodzice wybrali się na od dawna upragniony urlop.

kawaii_josei | 2019-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2019

Tzw. literatura pogodna (takie sobie określenie, ale zdaje egzamin). Przewidywalna, ale to w niczym nie przeszkadza. W odpowiednim momencie mówimy: "Nie rób tego" albo "Zrób to" itp. i… bohaterka tak robi. Co nadal nie przeszkadza w czytaniu. Czytelnik uśmiecha się lub roni łezkę (co najmniej wzrusza się) zgodnie z planem autorki (mam nadzieję).
Przyjemna. Jedna z miliona podobnych :)

Grażyna St | 2016-06-19
Przeczytana: wrzesień 2012

Przyjemna lektura /wydana na ładnym białym papierze, co bardzo lubię/. Trochę miłości, trochę wahań... I odnalezienie siebie w miejscu, gdzie się nie planuje. Geneva Jordan - aktorka i Rich/siostrzeniec/ - 13-latek z zespołem Downa. Gdy ich drogi się krzyżują, możemy obserwować powoli rodzące się między nimi porozumienie. Co z tego wyniknie? Jakie zmiany nastąpią w życiu aktorki i jak to wpłynie na jej życie wewnętrzne? Warto przeczytać.

ceylonka | 2012-07-19
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 18 lipca 2012

Wzruszająca opowieść o poszukiwaniu...

Można być w "sile wieku", być sławnym i opływać w dostatku...a pomimo to byś też samotnym wśród tłumu i ubogim wewnętrznie... Taka też jest główna bohaterka - Geneva. Ma wszystko czego pragnie większość ludzi na świecie, a nie ma tego co najważniejsze...miłości.
Kochana powierzchownie, powierzchownie kocha. Jednak jest szansa na uleczenie. Pytanie, czy zechce dać się uleczyć - pokochać kogoś innego, niż tylko... siebie.