100 powodów, by pokochać Audrey Hepburn

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Charlotte_allen

100 powodów, by pokochać Audrey Hepburn Joanna Benecke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Biografie Przeczytaj fragment 35.00 25.90 zł -26% Oszczędzasz: 9.10 zł Dodaj do koszyka Czas realizacji: 24 h Sprawdź szczegóły bezpłatna wysyłka od 100 zł Masz pytania? Skontaktuj się z nami Bogini mody. Ambasadorka UNICEF-u. Muza Givenchy’ego z figlarnym błyskiem w oczach. Nigdy nie będzie...

100 powodów, by pokochać Audrey Hepburn

Dodaj do koszyka
Czas realizacji: 24 h
Sprawdź szczegóły
bezpłatna wysyłka od 100 zł
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Bogini mody. Ambasadorka UNICEF-u. Muza Givenchy’ego z figlarnym błyskiem w oczach. Nigdy nie będzie już takiej aktorki jak Audrey Hepburn. Urzekające role, jakie wykreowała w Śniadaniu u Tiffany’ego i Rzymskich wakacjach, zaskarbiły jej miłość całych generacji kobiet kochających kino i modę. Minęły lata, a pamięć o niej wciąż jest żywa – pozostaje ucieleśnieniem szyku, wdzięku i piękna płynącego z wnętrza.
Jednak nie tylko uroda i klasa gwiazdy zasługują na uwagę. Czy wiedzieliście na przykład, że biegle władała pięcioma językami? Że była córką holenderskiej baronowej? Albo że istnieje gatunek śnieżnobiałego tulipana nazwanego jej imieniem? Sto powodów, by pokochać Audrey Hepburn to pełen cytatów, anegdot i ponad 90 kolorowych zdjęć hołd złożony doskonałej i niepowtarzalnej Audrey Hepburn.

źródło opisu: https://publicat.pl/wydawnictwo-dolnoslaskie/ofert...(?)

źródło okładki: https://publicat.pl/wydawnictwo-dolnoslaskie/ofert...»

Mollinka_90 | 2018-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2018

Moja ulubiona Audrey Hepburn w teleexpressowym skrócie - tak można podsumować książkę "100 powodów, by pokochać Audrey Hepburn". Jest to przede wszystkim szykowny zbiór fotografii aktorki z różnych etapów jej życia prywatnego i kariery zawodowej opatrzony bardzo krótkimi komentarzami, przybliżający jej biografię, poglądy, życie prywatne, cytaty.

Pozycja obowiązkowa dla fanów aktorki. Ze wspomnień bliskich jej osób wyłania się ikona kina XX wieku, jakże inna od dzisiejszych celebrytów i pseudogwiazdek. Godny wzór do naśladowania, obawiam się tylko, że niedościgniony.

Karolina | 2016-12-30
Przeczytana: 29 grudnia 2016

Ikona stylu, ikona mody, klasa, szyk, elegancja, skromność. To tylko kilka przymiotników, którymi można opisać Audrey Hepburn, która zawładnęła sercami milionów kobiet i mężczyzn na całym świecie i mimo iż jej gwiazda rozbłysła w latach 50. ubiegłego wieku, kolejne pokolenia poznają jej twórczość i zachwycają się jej grą, ale i nie tylko. Audrey Jepburn to gwiazda pod każdym względem i myślę, że nikomu nie trzeba jej przedstawiać. Książka Joanny Benecke to zbiór przepięknych fotografii i ciekawostek związanych z aktorką. Pozycja obowiązkowa dla fanów aktorki.

Zuzanna | 2018-11-17
Przeczytana: listopad 2016

Książka, która nie zajmie wam więcej niż piętnaście minut. Właściwie jest to zbiór ciekawostek, skierowany raczej dla fanów wybitnej aktorki. Z książki można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat jej życia, których nie dowiecie się z Wikipedii. Poza tym, jest naprawdę cudownie wydana - twarda oprawa, ładna typografia i dużo zdjęć. Dla mnie jednak czegoś w niej zabrakło, a styl autorki momentami pozostawiał bardzo wiele do życzenia. Niemniej jednak polecam tym, którzy uważają się za fanów Hepburn.

LibraryGirl | 2016-11-11
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 11 listopada 2016

Cudownie wydana książka, aż miło trzymać ją w rękach. Piękne cytaty, piękne zdjęcia... Jak tu nie kochać Audrey Hepburn?

Monika | 2016-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2016

Album w fajny sposób wykonany. Na pewno przypadnie do gustu każdemu kto jest fanem Audrey.

Iwona_C_ | 2017-01-31

Książka 100 powodów… to piękna publikacja o albumowym charakterze. Przepełniona jest zdjęciami słynnej aktorki – są tutaj zdjęcia z planów filmowych, kadry z wybranych produkcji, fotografie w cudnych kreacjach od Givenchy i prostych strojach, są też zdjęcia z prywatnego archiwum rodziny Hepburn. Na wszystkich tych fotografiach prezentuje się ona zjawiskowo. Oprócz zdjęć można się zapoznać tutaj z tytułowymi 100 powodami, dla których można pokochać Audrey Hepburn....

trusia | 2017-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2017

"Zabawna buźka" zamiast "Zabawnej buzi"? Błędy stylistyczne i źle zszyty egzemplarz. Gdyby nie Audrey, dałabym tylko 3 gwiazdki. Ale zdjęcia ładne. Stąd taka a nie inna ocena.

Jeanne | 2017-01-23

Przepiękne zdjęcia, interesujące ciekawostki - nawet dla fanów Audrey, którzy czytali o niej niejedno :) Kupiłam na prezent i jestem bardzo zadowolona.

zakochana.zaczytana | 2018-11-06
Przeczytana: 20 maja 2018

100 ciekawostek o wspaniałej kobiecie opatrzone ślicznymi zdjęciami. Świetna inspiracja i zachęta, aby o Audrey Hepburn dowiedzieć się więcej.

Kasia | 2016-11-20

Świetna książka dla miłośników Audrey! Piękne zdjęcia i fakty z życia, zebrane w ciekawej formie. Dla samych fotografii warto po nią sięgnąć.