Wszystkiego najlepszego

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Bezrobotna i samotna Anka musi pogodzić rodziców, stojących na krawędzi rozwodu. Wyjść obronną ręką z romansu z serialowym gwiazdorem. Wesprzeć moralnie przyjaciółkę w błogosławionym stanie. Przede wszystkim zaś zrozumieć własne potrzeby i pragnienia.

PaniKa | 2010-07-28
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 28 lipca 2010

Świetna! Idealna w nudny, deszczowy dzień. Doskonale poprawia humor, i sprawia że można się pośmiać. Nie zobowiązująca i nie wymagająca zbyt intensywnego skupiania się na czytaniu. Książka to dziennik kobiety przed trzydziestką, która zmaga się z kompleksami, samotnością, miłostkami i przeciwnościami losu. Polska Bridget Jones. Oryginału nie czytałam więc się nie wypowiem, ale ta pozycja trafiła w moje gusta. Czyta się szybko i przyjemnie. W sam raz na raz.

Kachusek | 2016-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2016

Niestety słaba próba podciągnięcia historii pod klimat pamiętników Bridget Jones. Ani przez chwilę mnie nie bawiła, wręcz drażniła stylem językowym i banalnością. Nie polecam

Danuta Hamidou | 2014-05-30
Przeczytana: 30 maja 2014

Ubawiła mnie do łez......polecam na poprawę humoru......chociaż nie wiem czy trzydziestoletnim pannom powinnam.....miłej lektury.

Wiktoria | 2016-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2016

Z braku laku można sięgnąć, ale żeby poświęcić czas na przeczytanie - nie warto.

Alex | 2011-10-08
Przeczytana: 08 października 2011

"Wszystkiego najlepszego"
Izabela Szolc

Bridget Jones stała się ikoną popkultury najpierw za sprawą książek, a później ich ekranizacji, jeżeli ktoś nie czytał i udało mi się nie zobaczyć filmów, to na pewno słyszał o tej bohaterce i jej barwnym życiu. Komizm, satyra no i trochę zapożyczenia z literackiej klasyki, to tak w telegraficznym, a nawet większym skrócie. Kopii, kalek, kser angielskiej singielki i jej perypetii było, jest i pewnie będzie wiele, ale tak już jest z bestsellerami i ani to pierwszy przypadek w literaturze i nie ostatni. W opisie z okładki "Wszystkiego najlepszego" dowiaduję się, że opowieść ta została wyróżniona pod hasłem "Polska Bridget Jones", dla jednych może być to zachętą, dla innych wprost przeciwnie, w końcu nie każdy pierwowzór może lubić ... Ale, że opisy wiele razy nie oddawały treści książki, więc i te słowa nie są dla mnie wyrocznią, pomimo, iż przygody Brytyjki podobały mi się, bardziej w wersji papierowej niż na celuloidzie. Zaczynając lekturę,...

Agata Jabłońska | 2016-04-07
Przeczytana: 06 kwietnia 2016

Hymmmmm..... chyba nie złapałam klimatu tej książki. Przeczytać można, ale dla mnie szału nie ma.

Justyna | 2014-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2012

Przy takiej lekkiej książce choć na chwilę możemy zapomnieć o własnych problemach :)

mania | 2016-09-20
Na półkach: 2012, Przeczytane