Szybciej. Nauka prędkości w triathlonie.

Tłumaczenie: Katarzyna Gąsiorowska
Wydawnictwo: Inne Spacery
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Faster. Demystifying the science of triathlon speed.
sport, triathlon, pływanie, bieganie, rower,
sport
Kuba

Każdy triathlonista chce ukończyć zawody szybciej. Czy czas można kupić w sklepie?
Jim Gourley daje na to pytanie precyzyjną odpowiedź i wskazuje, co i jak urwie minuty końcowego wyniku.
Autor przygląda się triathlonowi z punktu widzenia nauki. Wyjaśnia w jaki sposób możesz naprawdę szybciej dotrzeć na metę. Obala mity i dekonstruuje marketingową nowomowę.

źródło opisu: Tylna okładka

źródło okładki: google

Kuba | 2016-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2016

Dużo przydatnych informacji i porad popartych badaniami i przystępnie wytłumaczonymi zasadami fizyki. Obszerna bibliografia dla tych, którzy mają niedosyt.

brokka | 2017-09-27
muffinmonster | 2017-07-20