"Jak żyć...?" Żona

Wydawnictwo: KE Liber
żona, satyra
satyra
Aleksander

ŻONA to wspaniała książka z serii poradników „JAK ŻYĆ…?”, która ma na celu pomóc ludziom dorosłym w otaczającym ich świecie. Podobnie jak w innych książkach z tej serii, duża, wyraźna czcionka, staranny dobór słów, częste powtórzenia i przemyślane dopasowanie tekstu do obrazków pozwalają dorosłym odnieść wrażenie, że nauczyli się radzić sobie w życiu. Tematyka tej książki jest dostosowana do zainteresowań i percepcji osób dorosłych.

„JAK ŻYĆ…?” to bestsellerowa seria prześmiewczych poradników dla dorosłych, którzy borykają się z codziennymi problemami. Zabawne teksty o zabarwieniu satyrycznym oraz ironiczne ujęcie ról i zjawisk społecznych w dzisiejszym świecie rozprawiają się z przyjętymi stereotypami. Zaskakujące zestawienie aktualnych problemów z grafiką w stylu retro sprawia, że seria ta jest niepowtarzalną lekturą i wyjątkowym upominkiem.

*Usuwa ponad 90% złudzeń.

źródło opisu: http://keliber.pl

źródło okładki: http://keliber.pl

Aga | 2017-08-30
Na półkach: Przeczytane, Dla śmiechu
Przeczytana: 29 sierpnia 2017

Zabawa na pół godziny, obrazki oraz teksty prześmieszne. Prawdziwe życie bywa trudne, ale jeżeli spojrzymy na nie z dawką poczucia humoru może się okazać, że w tych wszystkich trudnych sytuacjach można znaleźć coś z czego można się śmiać, nawet jeżeli to śmiech przez łzy. Ta książeczka to sarkazm poznaczony humorem i prawdziwym życiem. Śmieszne i dające odrobinę radości. Polecam, ciekawa forma przekazu.

joan-na | 2018-02-19
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 19 lutego 2018

Niezwykle zabawna, ale w tej zabawności smutna prawda i rzeczywistość... pokazuje/nazywa co wydaje się takie oczywiste, a z perspektywy okazuje się to pewnym kuriozum...

Adam | 2016-12-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kasia