"Jak żyć...?" Mąż

Wydawnictwo: KE Liber
mąż, satyra
satyra
Aleksander

MĄŻ to wspaniała książka z serii poradników „JAK ŻYĆ…?”, która ma na celu pomóc ludziom dorosłym w otaczającym ich świecie. Podobnie jak w innych książkach z tej serii, duża, wyraźna czcionka, staranny dobór słów, częste powtórzenia i przemyślane dopasowanie tekstu do obrazków pozwalają dorosłym odnieść wrażenie, że nauczyli się radzić sobie w życiu. Tematyka tej książki jest dostosowana do zainteresowań i percepcji osób dorosłych.

JAK ŻYĆ…?” to bestsellerowa seria prześmiewczych poradników dla dorosłych, którzy borykają się z codziennymi problemami. Zabawne teksty o zabarwieniu satyrycznym oraz ironiczne ujęcie ról i zjawisk społecznych w dzisiejszym świecie rozprawiają się z przyjętymi stereotypami. Zaskakujące zestawienie aktualnych problemów z grafiką w stylu retro sprawia, że seria ta jest niepowtarzalną lekturą i wyjątkowym upominkiem.

*Usuwa ponad 90% złudzeń.

źródło opisu: http://keliber.pl

źródło okładki: http://keliber.pl

książek: 1944
Scarlet | 2017-04-18

Genialna w swojej prostocie ;-)

Adam | 2016-12-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kasia