Testes

Tested
paranormal, witch, new adult
angielski
Patrycja

Będąc najsłabszą wiedźmą swojego pokolenia, dziewiętnastoletnia Hazel jest przekonana, że powinna żyć zwykłym, ludzkim życiem... poza sporadycznym polowaniem na duchy. Ale gdy przeprowadza się do Nowego Orleanu, najbardziej potężny sabat wiedźm na świecie ofiarowuje jej szansę na przyłączenie się do nich, ale tylko jeśli zda niebezpieczny test w Halloweenową noc. Wszystko przebiega dobrze dopóki tajemniczy Sean nie stanie na drodze Hazel, narażając jej próbę na porażkę.

Czy da radę zdać test i równocześnie utrzymać ich przy życiu?

źródło opisu: http://www.julianahaygert.com/books/tested/

źródło okładki: http://www.julianahaygert.com/books/tested/