Magia Krynnu Tom 1 Opowieści

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Historie o morskich potworach, czarnych elfach, niedźwiedziach lodowych, odrażających wężach o głowach hydr i armiach wstrętnych smokowców. Magia Krynnu zawiera dziewięć znakomitych utworów pióra najsławniejszych autorów sagi oraz ekscytującą minipowieść Margaret Weis i Tracy ego Hickmana, w której młody Palin tropi mroczne tajemnice z przeszłości swego stryja potężnego czarodzieja Raistlina.

Jane_Lyne_Conelly | 2016-03-09

Muszę przyznać, że ta książka ze wszystkich z DragonLance, które przeczytałam najmniej mi się podobała. Nie wiem, może dlatego, że wtedy, kiedy ją czytałam, przeszła mi już ta wielka faza na tą serię.

MagnusX | 2013-12-07

Kolejna książka, która jest bardziej uzupełnieniem świata Smoczej Lancy niż solową pozycją.

Gardenius | 2016-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2016