Survival dla wierzących w obliczu końca czasów

Wydawnictwo: s.Nadzieja
9788394552008
religia

Survival dla wierzących w obliczu końca czasów, to obecnie jedyny na rynku poradnik survivalowy dla wierzących, który zawiera bogactwo porad, przepisów i recept, sposobów korzystania z przyrody i z tego, co się posiada w zasięgu ręki, aby przetrwać głód, chłód, choroby, prześladowania religijne, promieniowanie radioaktywne, wojnę i inne katastrofy, aby nie utracić nadziei i nie wyprzeć się wiary w Boga, kiedy przyjdzie Wielki Ucisk. Dodatkowo autorka wyposaża czytelnika w środki zaradcze, które dał Bóg - wizerunek Pasyjnego Krzyża Serca Jezusowego końca czasów, krzyże chwalebne, dewocjonalia, modlitwy, proroctwa i nabożeństwa końca czasów. Autorką książki jest siostra zakonna, która przebywała na misji na Syberii.

Do każdego egzemplarza dołączony jest Modlitewnik oraz Obrazek z wizerunkiem Pasyjnego Krzyża Serca Jezusowego końca czasów.

źródło opisu: https://www.facebook.com/survivaldlawierzacych/

źródło okładki: https://www.facebook.com/survivaldlawierzacych/