Ciach bajera 4, czyli Ryszard & Mayan

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ciach Bajera". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mandragora
83-60352-87-9
ryszard, maryan, komiks
komiksy

Nikt się tego nie spodziewał, nikt nawet nie przypuszczał... ale stało się... Czytelniczki przysyłają do redakcji Mandragory perfumowane listy pełne entuzjazmu i propozycji matrymonialnych, a Czytelnicy chcą wyglądać tak samo jak ONI! Tak, tak... uwielbienie dla Ryszrda i Maryana przekroczyło 300% normy! Jako wydawca znalazłem się w sytuacji bez wyjścia... Obiecałem więc postawić Termosowi...

Tak, tak... uwielbienie dla Ryszrda i Maryana przekroczyło 300% normy! Jako wydawca znalazłem się w sytuacji bez wyjścia... Obiecałem więc postawić Termosowi drugą willę pod Bełchatowem, Filowi sprowadziłem z Sahary kilka ton piasku i palmy z Bahama do sztucznego jeziora, które wybudował sobie za kasę z CB 3 koło warzywniaka... i jakoś udało mi się ich namówić... wszystko odbyło się w wielkiej tajemnicy, ale w końcu są... RYSZARD i MARYAN powrócili! I są w życiowej formie!

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/ciach_bajera/4

sfizohremja | 2014-04-11