Mamma Mia! Gotujemy po włosku

Italie!
9788328019027
przepisy, kulinaria, włoskie
Andrzej

Poznaj najlepsze przepisy kuchni włoskiej! Arancini z gorgonzolą, osso buco, pulpeciki cielęce z parmezanem, zupa minestrone, cannelloni, gnocchi, pizza z boczkiem, lody stracciatella, tiramisu, amatetti... A do tego pyszne sosy, domowy makaron i wyborna selekcja win. Ponad 70 przepisów na przepyszne, zdrowe dania, idealne na błogie spotkania z przyjaciółmi oraz rodzinne przyjęcia. Satysfakcja...

Ponad 70 przepisów na przepyszne, zdrowe dania, idealne na błogie spotkania z przyjaciółmi oraz rodzinne przyjęcia. Satysfakcja gwarantowana!

źródło opisu: Buchmann 2015

źródło okładki: https://merlin.pl/mamma-mia-drouet-valery-viel-pierre-louise/6572404/

Aleksandra Gręziak | 2017-03-20
Na półkach: Posiadam