Bez odznaki

Wydawnictwo: Muza
9788373197503

W tej fascynującej opowieści, opartej na faktach, policjant Jerry Speziale, opisuje swoją burzliwą karierę jako jednego z najmłodszych pracowników DEA, instytucji zajmującej się zwalczaniem gangów narkotykowych. Jest to niezwykła historia, pełna zakulisowych intryg, kolumbijskich mafiosów, nagłych aresztowań, ryzykownych ucieczek. Historia Jerry ego, dramatyczna i heroiczna, zatrważająca i zarazem inspirująca, trzyma w napięciu niczym hollywoodzki dreszczowiec. To wyprawa w inny nieznany świat, w mroczne sfery, opanowane przez kolumbijskie kartele narkotykowe. A także opis zakulisowych machinacji oraz pracy amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości, dla którego najdzielniejsi na co dzień narażają życie, wypełniając powierzone im obowiązki. Na podstawie książki koncern Warner Brothers przygotowuje film fabularny.

Tomek_DeVito | 2012-09-03
Przeczytana: 2011 rok

Fascynująca opowieć jednego z najmłodszych agentów DEA, walki z kolumbijskimi kartelami narkotykowymi, dużo zakulisowych działań amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości.

Książkę wciąga się jak "kolumbijski śnieg".

Polecam

Ewelina Adamczyk | 2015-07-18