Doktryna piekieł

Tłumaczenie: Przemysław Bieliński
Cykl: Dziedzictwo Aldenata (tom 4)
Wydawnictwo: ISA
Hell's Faire
ringo, aldenata, wojna, obcy, posleeni

I raz jeszcze w wyłom… Kiedy linie obronne w Południowych Appalachach upadły, między rozszalałymi hordami Posleenów a miękkim podbrzuszem Płaskowyżu Cumberland pozostali już tylko weterani 555-go Piechoty Mobilnej. Zrzuceni w przełęcz Rabun Pass, mając dwa miliony Posleenów za sobą i czternaście milionów przed sobą, stoją przed jednym tylko pytaniem – co się skończy pierwsze: energia,...

I raz jeszcze w wyłom…

Kiedy linie obronne w Południowych Appalachach upadły, między rozszalałymi hordami Posleenów a miękkim podbrzuszem Płaskowyżu Cumberland pozostali już tylko weterani 555-go Piechoty Mobilnej. Zrzuceni w przełęcz Rabun Pass, mając dwa miliony Posleenów za sobą i czternaście milionów przed sobą, stoją przed jednym tylko pytaniem – co się skończy pierwsze: energia, amunicja czy żołnierze. Ale mają jednego asa w rękawie: daleko na północy podziurawiona w boju „SheVa Dziewięć”, przezwana „Bun-Bunem”, przechodzi poważny lifting. Z jej dymiących zgliszcz powstaje nowa machina wojenna, wyposażona w najnowocześniejszą broń, jaką stworzyła Ziemia, zdolna stawić czoło zarówno hordom Posleenów, jak i ich niepokonanym kosmicznym krążownikom. Zdolna zgotować obcym piekło, jakie tylko „SheVa Dziewięć” potrafi rozpętać.

Jeśli jednak Mike O’Neal i pozostali członkowie 555-go mają przeżyć, „Bun-Bun” musi skopać naprawdę dużo posleeńskich tyłków. Przygotujcie się na faszerowanie antymaterią, Posleeni.

źródło opisu: [ISA, 2007]

ULTOR | 2011-02-01