Gwiazda Erengradu

Najemnik Stefan Kumański, jest jednym z nielicznych ludzi, którzy w mrocznym, okrutnym i niebezpiecznym Starym Świecie, trpi sługi zła bez zważania na to, gdzie się ukrywają. Teraz, jego nieustająca misja, prowadzi go w podróż do skutego lodem Erengradu miasta znajdującego się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Ścigany przez ludzi i demony, musi jednoczesnie stawiać czoła dawnemu wrogowi i rozwiązywać pajęczynę intryg złożoną z zabójstw, spisków i bitew.

Siwy-666 | 2015-07-21
MaD | 2013-03-15