Okładka książki Miłość na Krymie

Noir Sur Blanc
tragikomedia, Krym,
typ
papier
6.65 (72 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Rosja różnych epok od dziewiętnastowiecznej, poprzez rewolucyjną, do współczesnej została tu ukazana w formie pastiszu. Autor odwołuje się nie tylko do literatury, do Czechowowskiego dramatu, ale także do naszych obiegowych wyobrażeń, pewnych skrótów myślowych i wywołujących skojarzenia rekwizytów. Dramat od samego początku cieszył się wielkim zainteresowaniem reżyserów, do dziś jest wystawiany w teatrach całego świata i cieszy się niezmiennym powodzeniem u publiczności

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Kamasz | 2013-09-04
Przeczytana: 2011 rok

Nawet nie znając Czechowa można się bać pesymizmu historiozoficznego. Zabójczo realna wizja.

Klaudyna82 | 2014-06-22
isabelle_hochauer | 2014-06-05