Kamienica Nobliwej Grafini

Wydawnictwo: Gabriela Danielewicz
orchideaidea

Gabriela Danielewicz, pisarka i poetka, autorka osiemnastu książek, specjalizuje się w literaturze faktu. Twórczość jej dotyczy szczególnie Pomorza i Małopolski. Laureatka m.in. Nagród Prezydenta Miasta Gdańska, wojewody nowosądeckiego oraz Medalu Księcia Mściwoja II.

źródło opisu: https://ksiegarnia.pwn.pl/Kamienica-Nobliwej-Grafini,68614841,p.html

źródło okładki: https://ksiegarnia.pwn.pl/Kamienica-Nobliwej-Grafini,68614841,p.html

mariola | 2017-06-14