Zgłosuj na książki roku 2017

Julka i Filip wciąż się kłócą

Cykl: Julka i Filip (tom 2)
Wydawnictwo: SBM Renata Gmitrzak
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
hobbik

Temat powszechny w rodzeństwach, bo chyba nie ma takich dzieci, które czasami nie kłócą i nie dokuczają sobie wzajemnie. Jak daleko można się posunąć w robieniu sobie złośliwości i co z tego wyniknie - obowiązkowa lektura dla wszystkich dzieci posiadających rodzeństwo.

źródło opisu: Wydawnictwo SBM, 2016

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/

Keenyah | 2017-04-10
Na półkach: Przeczytane, Z Maksiem :)
Przeczytana: 2017 rok

Ciekawie pokazana siostrzano-braterska więź w której wszystko jest możliwe... Nawet ciągłe kłótnie!
Dzięki historyjce o Filipie i Julce, mój syn zrozumiał, że wzajemne dokuczanie może być na dłuższą metę bardzo niemiłe i może ono sprawić dużo przykrości obu stronom.
Polecam

jota | 2017-10-14