Symfonia Zgorszenia

Wydawnictwo: Horror Masakra
Symfonia Zgorszenia
horror ekstremalny, gore, porno, horror
horror

Carla Mori: "BESTIA": Nic co ludzkie nie jest nam obce, ale czy na pewno? Gdzie jest granica między seksualnością, a seksem? Gdzie kończą się igraszki, a zaczyna obscena? Jak daleko zdołamy się posunąć w drodze na szczyt popularności i czy piękno dla wszystkich znaczy to samo? MordumX: "ODRODZONA": Magda próbuje pozbierać swoje życie po operacji usunięcia piersi. Nie jest to jednak łatwe...

Carla Mori: "BESTIA":

MordumX: "ODRODZONA":
Magda próbuje pozbierać swoje życie po operacji usunięcia piersi. Nie jest to jednak łatwe zadanie, zwłaszcza kiedy najbliższa osoba odwraca się do niej plecami. Nadzieje na nowe, lepsze jutro oferuje jej pewien nieznajomy mężczyzna. Nie ma w nim jednak już miejsca na iluzje normalnego życia u boku męża.
Jest za to zemsta. Nieludzka, podła, perwersyjna i wyjątkowo brutalna...

źródło opisu: https://www.facebook.com/mordumx/

marianpunk | 2018-01-04
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam
garondi5 | 2017-11-30
Magda MS | 2017-10-11
Trwa głosowanie na najlepszy polski horror!

Ruszyła III edycja Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Od 21 czerwca do 9 lipca 2017 czytelnicy mogą głosować na najlepsze (ich zdaniem) horrory, które ukazały się w Polsce w minionym roku. Zwycięzca zostanie ogłoszony w październiku.