Pasożyt

Cykl: Parrish Plessis
Wydawnictwo: Solaris

W świecie przyszłości, gdzie bogacze zamykają się w mieście strzeżonym jak forteca i mają w nosie biedaków, Parrish Plessis zdobywa wiedzę niezbędną do przeżycia. Na przykład wie, że nie można denerwować Jamona Mondo… chyba że chce się być martwym nazajutrz rano. Ale co ma począć dziewczyna, kiedy nadejdzie dogodny moment, by wyrwać się z jego stalowych szponówa Nawet jeśli oznacza to układ z perfidnym hersztem gangu Io Langiem i konieczność ukrycia dwóch osób podejrzanych o zabójstwo popularnej dziennikarki. A media lubią mścić się okrutnie na frajerach, którzy im podskakują, zresztą dzięki temu skacze oglądalność. Jednak Parrish ma już dość słuchania rozkazów. zebrała sprzęt, napakowała się stymulantami i dziś spróbuje wykorzystać okazję.

Paulina | 2016-09-13
Przeczytana: 01 września 2016