Jej książęca wysokość

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
H.R.H.
miłość, dramat, księżniczka

Od pałacu w Europie przez college w Kalifornii po obóz Czerwonego Krzyża w ogarniętej wojną Afryce – gdziekolwiek jest, księżniczka Christianna wie, że nigdy nie będzie mogła sama decydować o swoim życiu. Współczesna dziewczyna musi podporządkować się surowej tradycji. I zapomnieć o marzeniach, o szczęściu i o miłości... Danielle Steel snuje porywającą romantyczną historię wielkiego uczucia i wielkiego dramatu.

Nicość | 2014-10-26

Świetna powieść. Bardzo się przy niej wzruszyłam, szczególnie bardzo podobało mi się zakończenie.

betina360 | 2014-05-04
Na półkach: Przeczytane, 2014, Steel
Przeczytana: 04 maja 2014

Bardzo ladna wciagajaca i pelna wzruszen ksiazka.Zadko sie zdarza aby ksiezniczka byla tak skromna dobra mila i chciala pomagac chorym i biednym ludziom.Koniec bardzo romantyczny i taki bajkowy lecz warto bylo przeczytac nastepna swietna powiesc lubionej przezemnie autorki.

Katherina87 | 2012-11-23

Od pałacu w Europie przez college w Kalifornii po obóz Czerwonego Krzyża w ogarniętej wojną Afryce - gdziekolwiek jest, księżniczka Christianna wie, że nigdy nie będzie mogła sama decydować o swoim życiu. Współczesna dziewczyna musi podporządkować się surowej tradycji. I zapomnieć o marzeniach, o szczęściu i o miłości... Danielle Steel snuje porywającą romantyczną historię wielkiego uczucia i wielkiego dramatu.

Karolina | 2013-06-16
Na półkach: Przeczytane, 2013 rok
Przeczytana: 16 czerwca 2013

Ciekawa książka ukazująca życie książęcej rodziny.
Zakochana dziewczyna, starająca się znaleźć swoje miejsce na ziemi.
Słuchająca ojca, lecz nie zawsze zgadzająca się z jego opiniami.
Bardzo podobał mi się udział Christianny w akcjach Czerwonego Krzyża..
Książka bardzo ciekawa, szybko się ją czyta.

Mystery | 2016-12-15
Przeczytana: 2014 rok

Na początku książka jest dość nudna, jednak z czasem się do niej przekonałam.

Wciągająca, wzruszająca i warta przeczytania.

Miłość zwycięża.

blackrose24 | 2014-10-10

Kolejna świetna książka jednej z najlepszych autorek powieści dla kobiet. Bardzo mi się podobała fabuła tej książki oraz to, że główna bohaterka nie była jakąś tam głupiutką dziewczynką, która nie wie, czego tak naprawdę chce. Jednakże troszeczkę zawiodłam się na końcówce książki. To wszystko było troszkę chaotyczne i opisane tak, jakby autorka śpieszyła się zakończeniem tej historii. Mimo wszystko jednak polecam.

Romantic Rose | 2016-06-04

Pamiętam tę książkę jak przez mgłę, bo czytałam ją dawno. Ale jestem pewna, że wszystkie tragedie i chęć księżniczki, by pomóc w Afryce mną bardzo poruszyły. Nie ukrywam, że trochę jestem do Niej podobna, bo z pewnością bym też zaryzykowała podróż do Afryki w takim celu. Polecam!

LadyNela96 | 2013-10-16
Przeczytana: sierpień 2013

Było miło poczytać o księżniczce, szczególnie, że była to skromna i inteligenta dziewczyna, która walczyła o swoje marzenia. Książka była szczególnie ciekawa gdy bohaterka mimo zakazów ojca, pomagała innym ryzykując własne życie.

virgo123 | 2016-02-28
Przeczytana: 2012 rok

Bardzo mi się podobała ta książka. Współczułam głównej bohaterce, najpierw tragedia rodzinna, później ogrom obowiązków, które spadły na nią dość nieoczekiwanie.

Rokosanka | 2013-01-12
Przeczytana: 2006 rok

Przeczytałam zarówno w j.ang jak i polskim. Bardzo pokrzepiająca historia młodej dziedziczki.