Potwór z ulicy Pomidorowej

Wydawnictwo: Skrzat
anastazja

Na ulicy Pomidorowej grasuje… potwór! Nikt go nie widział, nikt go nie słyszał, ale to, że jest, trudno podważyć. Właśnie pożarł śniadanie Maurycego Bomby, znanego w mieście smakosza i kulinarnego pedanta. Ofiarą bestii padła także pyszna owocowa tarta. Tego już było za wiele! Pomysłowe przedszkolaki zakładają więc Klub Deptaczek i Deptaczy, którego zadaniem jest wytropienie niegodziwca. Czy im się uda? Kto okaże się tajemniczym stworem? Przekonajcie się sami!

„Potwór z ulicy Pomidorowej” to książka dla tych, którzy lubią się bać.

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl

Amarisa | 2016-12-08
Przeczytana: 08 grudnia 2016

Książeczka, której patronuję medialnie ^_^
Recenzja: http://magicznyswiatksiazki.pl/potwor-z-ulicy-pomidorowej-agnieszka-urbanska/
Zapraszam :)

Dawno już nie pisałam Wam o serii Duże litery od wydawnictwa Skrzat. Ale jakoś tak wolniej kolejne części ostatnio powstają... Ostatnia jaka trafiła w moje ręce to Potwór z ulicy Pomidorowej a i ona nie należy już w zasadzie do nowości, bo jej premiera była dobrych kilka tygodni temu. Ale to nie szkodzi. Będę czekać cierpliwie, bo naprawdę bardzo lubię te opowiadania. Moja Ala zresztą też. I choć do początkujących czytelników nie należy, nie zależy jej na wielkiej czcionce i krótkich rozdziałach - i tak z przyjemnością po nie sięga. Tak więc jeśli tylko pojawi się coś nowego, na pewno Wam o tym powiemy :)

Potwór z ulicy Pomidorowej to bardzo zabawna historyjka. Pewnego dnia w niewielkim miasteczku skoro świt dało się usłyszeć krzyk jednego z mieszkańców. Choć krzyk to może za mało powiedziane. To był przeraźliwy wrzask! Był to Maurycy Bąbel, znany w mieście smakosz. A dlaczego ten mężczyzna tak wrzeszczał? Otóż okazało się, że jakiś przerażający potwór zjadł jego śniadanie! Coś...

EWAPAU39 Paulińska | 2017-02-06
animaniak | 2017-01-25