Miłosny trójkąt po rosyjsku

Wydawnictwo: Ravi

Opisane tu małżeńskie trójkąty nie mają nic wspólnego ze zwykłym cudzołóstwem czy trywialnymi historyjkami z alkowy. Ich uczestnicy nigdy nie byli posłuszni panującym konwenansom. Wykraczali poza obowiązującą w ich czasach moralność tworząc własną, zgodnie ze swoimi potrzebami. Ich tria nie stanowią odzwierciedlenia bulwarowych sytuacji, w których zastajemy męża, żonę i kochanka. Przedstawiony przez autora rosyjski trójkąt to zjawisko wielowymiarowe w kontekście historycznym, socjologicznym i psychologicznym.

lucy285 | 2016-04-04
Przeczytana: 2007 rok