Dlaczego Mirka nie może mieć kota? Czemu w czasie upałów nosi długie sukienki z rękawami za łokcie? I dlaczego mama codziennie wieczorem smaruje Mirkę jakimś kremem? „Mirabelka” to bajka psychoedukacyjna, która wprowadza dzieci w świat rówieśnika z atopowym zapaleniem skóry, pomaga poznać i zaakceptować inność. Może być wsparciem dla rodziców i nauczycieli w rozmowach na temat chorób i...

mama codziennie wieczorem smaruje Mirkę jakimś kremem?
„Mirabelka” to bajka psychoedukacyjna, która wprowadza dzieci w świat rówieśnika z atopowym zapaleniem skóry, pomaga poznać i zaakceptować inność. Może być wsparciem dla rodziców i nauczycieli w rozmowach na temat chorób i niepełnosprawności z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym.

Projekt pn.: „Bajki bez barier” – opracowanie i wydanie serii bajek dotyczących niepełnosprawności, współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w ramach konkursu XV i XIV.

Egzemplarz bezpłatny, nie do kupienia. Do zamówienia telefonicznie lub pobrania w wersji elektronicznej na stronie http://swiatelkodladzieci.pl/bajki-bez-barier-powielenie-opracowanie-i-wydanie-serii-bajek-dotyczacych-niepelnosprawnosci/

źródło opisu: http://swiatelkodladzieci.pl/wp-content/uploads/2016/08/mirabelka.pdf

źródło okładki: http://swiatelkodladzieci.pl/projekty/2016-2/bajki...»

książek: 1950