Między dniem a snem w Wilanowie - 1

5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
Tohverus

Pierwszy tom komiksu wilanowskiego pokazujący historię pałacu takiego jakim jawi się on w naszej codziennej pracy - niezwykłego i cennego zabytku historii i kultury polskiej, a także miejsca magicznego i czarownego. Miejsca, któremu bez wątpienia towarzyszy własny duch opiekuńczy - genius loci.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/miedzy-dnem-a-snem-w-wilanowie/1

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/miedzy-dnem-a-snem-w-wilanowie/1

Tohverus | 2016-10-30
Na półkach: Przeczytane, 2016, KOMIKSY

Źle się czyta, natłok informacji o Wilanowie umieszczony na kartach komiksu działa przytłaczająco.
Dobry pomysł, przeciętne wykonanie.

Na półkach