Trzech panów w łódce. Czytamy w oryginale

Tłumaczenie: Redakcja
Seria: Czytamy w oryginale
Wydawnictwo: 44.pl
Three man in a boat
klasyka
Artopolosis

"Czytamy w oryginale" to seria wydawnicza zawierająca adaptacje największych dzieł litratury światowej w wersji dwujęzycznej przeznaczonej dla uczących się języka angielskiego. Adaptacja powieście Jerome'a K. Jerome'a Trzech panó w łódce zostałą przygotowana z myślą o czytelnikach na pozioie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności wersji polskiej z książki korzystać mogą również...

Adaptacja powieście Jerome'a K. Jerome'a Trzech panó w łódce zostałą przygotowana z myślą o czytelnikach na pozioie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności wersji polskiej z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka angielskiego.

źródło opisu: Wydawnictwo 44.pl 2015

źródło okładki: literia.pl