Złota plomba. Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i partnerzy

Cykl: Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy (tom 7)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Dominika K

To już siódmy tom przygód Tomusia Orkiszka i jego partnerów z Biura Śledczego – kotki Kici, chomika Euzebiusza i rybki Klotyldy. Tym razem Tomuś wraz ze swoimi przyjaciółmi musi rozwiązać tajemnicze zniknięcie diamentowych wierteł z salonu dentystycznego. Kto tym razem okaże się przestępcą? Edwin Ziołek – właściciel pracowni firan Markiza? Może asystentka doktor Tkacz? A może pan Włodek...

Kto tym razem okaże się przestępcą? Edwin Ziołek – właściciel pracowni firan Markiza? Może asystentka doktor Tkacz? A może pan Włodek Pralinek, właściciel wytwórni cukierków Karmelek?

źródło opisu: www.zielonasowa.pl

źródło okładki: www.zielonasowa.pl