Odwaga

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Courage
filozofia i etyka

Co to znaczy być odważnym? Jak rozwijać odwagę w swoim życiu? Książka ta zawiera myśli ludzi, którzy coś w tym temacie odkryli. Słowa ich zostały dobrane do inspirujących fotografii z całego świata. Pozwolą ci głębiej pojąć, czym naprawdę jest odwaga.

źródło opisu: Edycja Świętego Pawła, 2002

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2016-10-29

To przepiękna, mądra i inspirująca książka. Zawiera cytaty i myśli różnych osób o odwadze, której tak często nam brakuje w życiu. Zdania dobrane zostały przez Pauline Barrett. Do tego dochodzą jeszcze fantastyczne i często urzekające swym pięknem fotografie.
Lista osób, które o odwadze coś ciekawego powiedziały i ich wypowiedzi zostały zawarte w tejże książce: Rainer Maria Rilke, John Henry Newman, David Seabury, Andre Gide, Thomas Edison, Robert F. Kennedy, Napoleon Bonaparte, Winston Churchill, Franklin Roosevelt, Johann Wolfgang Goethe, Hariet Beecher Stowe, Eleanor Roosevelt, Mark Twain, Theodore Roosevelt, Peter Drucker, Douglas MacArthur, Walt Disney, Maxwell Maltz, Logan Pearsall Smith, Robert Louis Stevenson, George Davis, Vincent van Gogh, Robert G. Ingersoll, Rudyard Kipling, Julia Fletcher Carney, Wilfred Grenfell, William Szekspir, Hellen Keller, George Bernard Shaw.
Książka ze znakomitymi zdjęciami. Książka ze wspaniałymi i ciekawymi myślami. Piękna i warta uwagi z...

Kaska333i | 2018-02-14