Kobieta...

Wydawnictwo: Von Borowiecky
bajkjo

Psycholog, któremu nieobca jest twórczość literacka, przeprowadził intrygującą analizę postaci kobiet, uwikłanych w rozmaite uwarunkowania dziedzictwa kulturowego, będącego nośnikiem wartości naszej cywilizacji. Mamy tu do czynienia z dość swobodnymi acz niebanalnymi rozważaniami i refleksjami, które wzbogacają nasz obraz kobiety jako towarzyszki mężczyzny, obiektu uwielbienia lub wzgardy, w zależności od tego, w jakim kontekście się pojawia.

źródło opisu: http://www.empik.com/kobieta-zawadzki-roman,281897,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/kobieta-zawadzki-roman,281897,ksiazka-p