Kabal

Wydawnictwo: Rebis

Kiedy pewnej ciemnej listopadowej nocy książę Ludovico Ruspanti spada z wysokości pięćdziesięciu metrów w katedrze Świętego Piotra, by spotkać niechybną śmierć, pojawia się wiele pytań, na które trzeba znaleźć odpowiedzi. Inspektor Aurelio Zen stara się tego dokonać, choć zadanie nie jest łatwe, gdyż kolejni świadkowie giną gwałtowną śmiercią. Aby rozszyfrować tajemnicę Watykanu, Zen musi poznać miejsce najtajniejsze ze wszystkich: Kabal.

PiteR | 2014-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2014

Od samego początku wciągająca akcja która prowadzi trop tylko w jednym kierunku? Czy jednak jest on właściwy a dottore obrał dobry kierunek dowiemy się dopiero na samym końcu? Zaskoczenie nasze gwarantowane jak mylne mogą być realia świata i otaczających nasz ludzi, czy wszystko to jednak jest powiązane ze sobą?

robaczeeek | 2016-01-29
Na półkach: Wymienie, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 27 stycznia 2016

Fakt pozycja książkowa wciągająca, dużo w niej przemyśleń bohaterów jednak jakaś akcja toczy sie przez nią całą. Zakończenie jak dla mnie zaskakujące więc książka nie był przewidywalna. Ogólnie niezła jednak w moim mniemaniu brakuje jej tego czegoś... Jednak nie żałuję ze ją przeczytałam.

nina19 | 2016-03-05
Anna | 2015-05-30