Chłopcy

Wydawnictwo: Vis-á-Vis/Etiuda

Książka opowiada o trzydziestoletnich chłopcach, od których społeczeństwo wraz ze swoimi surowymi normami wymagają więcej niż chłopcy potrafią zaoferować. W tym konflikcie nie ma zwycięzców i przegranych, jest wyłącznie koegzystencja oraz wzajemne próby zwrócenia na siebie uwagi. Kontynuacja Archipelagu Rynek.

bajkjo | 2015-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2015

"Chłopców", gdybyście nie wiedzieli, napisał Sławomir Łuczak. Ja jebe...
(+osoba zajmująca się korektą chyba miała wypłakaną tróję z polskiego ["który" bez przecinka przed, Allach, na codzień, 11 wrzesień, to tylko niektóre z wielu wpadek]).

monasco | 2016-05-10
Przeczytana: 10 maja 2016

Sądziłam, że to bardzo słaba książka i byłam bliska odłożenia jej na półkę. Przypadek zdecydował, że jednak dotrwałam do końca i- ja jebę- wiele w moim życiu to nie zmieniło. Zbitek historii, wymyślonych i tych nie-, płynie się lekko, jak na rauszu, zastanawiając, czy ma to jakiś sens. Morał tryska z książki jeden: pewnie nie, ale kogo to obchodzi.
Anarchistyczna w formie i przekazie, nieskładna gramatycznie, męcząca brzydotą intelektualną, brakiem ambicji (aspirującym do miana wolności) i turpistycznymi opisami społeczeństwa. Wchodzisz na własne ryzyko.
I w ogóle ekstra.

Jolanta | 2016-11-12